​​סיפורה של עדנה


 

      הגעתי לטיפול בשיטת המסע כשהבנתי שאני חייבת לטפל באי שביעות רצון שלי מהתנהלות החיים.
המסעות לתוך עצמי בליווי המקצועי של דגנית היו לא קלים, אך בהחלט מרפאים. תוך כדי המסעות הרגשיים שמתי לב שכאבי הגב התחתון שהיו לי במשך שנים נעלמו, התפוגגו. תופעה שהפתיעה אותי וגם את המטפלת המעסה שלי מזה כבר 7 שנים. היא לא האמינה בכוחו של הריפוי עד שנכחה לגלות זאת בעצמה. מאז, כחצי שנה כבר שאני ללא כאבים. הגב התחתון שינה את צורתו. ( מסתבר שהיתה לי לורדוזה, חלק קעור בחוליות התחתונות, שחזרה למצב תקין ויציבה טובה). 
     אבל רגע דגנית, זה לא הסוף. היום, שנה מאז המסעות, אני נרגשת לדווח לך ולעצמי, כי בשרירנים שגיליתי בחודש 3/2014 (שני שרירנים ברחם, אחד גדול והשני קטן יותר) שקיוויתי והאמנתי בכל ליבי שאצליח להסיר אותם, בדיוק כפי שגידלתי אותם חל שינוי! ביום שישי האחרון נבדקתי שוב במרפאת נשים כדי לבדוק את מצבם. האחד הצטמק בסנטימטר, והקטן בכ-חצי סנטימטר. חשוב לי להגיד כי הרופא הופתע כי לדבריו השרירנים עשויים לגדול או במקרה הטוב להישאר בגודלם. אני מאושרת, לא יודעת איך להכיל את זה, אני רק מרגישה בוודאות שניקיתי מלא רעלים בגוף ולכן אני מרגישה אחרת. משהו אחר, נקי, רגוע ובטוח שחיכיתי לו שנים.

 

     התחושה הזו אינה מתבטאת רק בהיבט הפיזי אלא בכל רגע ורגע בחיי היומיום שלי, במערכות היחסים עם כל הסובבים אותי, בהתנהלות המקצועית והעיסקית שלי, בתעוזה וביצירתיות שלי.
 
     דגנית

     תבורכי על מי שאת. תודה לך על הריפוי, האמונה בטוב האדם, על המקצועיות וההשקעה ובעיקר על אישיות חמה, רכה ולבבית. אוהבת אותך. תודה רבה על הכל.