המסע -  

 
     שיטת המסע פותחה ע"י ברנדון בייס, אשר חלתה (גידול בגודל כדורסל בבטנה) והחלימה ללא ניתוח וללא תרופות וטיפולים, אלא ע"י טיפולי דמיון מודרך מונחים שהביאו אותה לחשוף זיכרונות רגשיים קשים המאוחסנים בתאי הגוף. בתהליך שעברה סלחה לאנשים המעורבים בזכרון והגיעה לשחרור נפשי שאפשר את הריפוי הפיזי. ברנדון שהיתה מטפלת הוליסטית והאמינה בקשר המובהק בין הגוף והנפש, הבינה שהגידול שהתגלה בגופה הינו אות, צלצול השכמה, ושעליה לעשות שינוי בחייה. בעקבות הריפוי המלא פיתחה ברנדון בייס את שיטת "המסע".
     המסע הוא תהליך מובנה, פשוט ורב עוצמה, המוביל אותנו אל החכמה האינסופית של הגוף ומאפשר להגיע אל הריפוי לו הוא זקוק. שיטת המסע מתאימה לכל אדם בכל גיל ועוזרת לכל מי שחווה קושי מסוים בחייו, הן רגשי והן פיזי. תהליך המסע מאפשר לנו להכיר ולחוות את הרגשות שלנו, להבין שמותר להרגיש. באמצעות תהליכי המסע ניתן לנקות אמונות מגבילות ונדרים ישנים, ניתן להשתחרר מפוביות או פחדים וחרדות ולחיות חיים שלווים ורגועים, חיי חופש.
     המסע מאפשר לכל אדם לפגוש את עצמו האמיתי, החופשי והבריא ולגלות את הפוטנציאל האינסופי שקיים בתוכו. זהו תהליך פשוט ומדויק המאפשר לגוף להשתמש ביכולת הריפוי הטבעית שלו, תוך כדי התבוננות פנימה, ניקוי עמוק וסליחה מלאה.
     הגוף הוא יומן, ספר זכרונות, כל תא בגוף צובר זכרונות. מחקרים מוכיחים שגופנו זוכר חוויות משמעותיות ורגשות חזקים שלא באו לידי ביטוי כמו: כעס, פחד, עצב, אכזבה ועוד. במהלך החיים אנחנו נתקלים במצבים של קושי נפשי בהתמודדות עם עצמנו או עם אדם אחר. תוך כדי הדחקת אותו קושי והדחקת אותם רגשות שנלוו לקושי זה אנחנו בטוחים כי שכחנו זאת, אבל הזיכרון נצרב בגוף. זה נקרא זכרון תאי. הזיכרונות נאגרים בתאי הגוף ויוצרים חסימות אשר עלולות ליצור דפוסי התנהגות לא רצויים, קושי בהתמודדות יומיומית, קשיים רגשיים, דיכאון ומחלות פיזיות. לרוב האדם לא יבין ולא יקשר את הקושי עם הזיכרון.


     המסע הינו טיפול שורש. התהליך מוביל את האדם ישירות אל שורש הבעיה, אל שורש החסימות הרגשיות והפיזיות שלו ללא קשר כמה זמן הן קיימות ואיזה סיפור (זיכרון) קשור אליהן. זהו תהליך שחרור הזיכרונות וריפוי החסימות ברמה התאית בגוף. זוהי שיטת טיפול מדהימה המאפשרת לאנשים להתחבר לחוויות מן העבר, לרוקן את הרגשות שהצטברו שם ולסלוח למי שלא סלחו בעבר. התהליך הזה של סליחה אמיתית, לאחר שביטאנו את כל מה שלא הצלחנו לבטא בעבר, יוצר שקט, שלווה והחלמה נפשית ופיזית. כאשר אנו סולחים, בין אם זו סליחה לעצמנו או לזולתנו, אנו משחררים את עצמנו ממטען רגשי כבד שנשאנו על גופנו בלי לשים לב, כמו משקולת המושכת אותנו למצולות. השחרור ממטען זה מפנה לנו אנרגיה עצומה שאותה נוכל להקדיש לאדם החשוב לנו מכל -  אנו עצמנו.
                        "כשאני לא סולח זה כאילו שתיתי כוס רעל ואני מצפה שהאחר ימות" ברנדון בייס.


     המסע עובד ברמת המודעות העמוקה ויש לו פוטנציאל לשחרר שנים של מחסומים נפשיים ופיזיים שלא נפתרו בדרכי ריפוי אחרות ואין זה משנה כמה עמוקים הם. שיטת המסע יעילה מאד לטיפול במתח, פחדים וחרדות, הפרעות אכילה, דימוי עצמי נמוך, פוביות, התלבטויות, מערכות יחסים, אלרגיות, מחלות כרוניות, עייפות, נדודי שינה, כעס, התמכרויות, הפרעות קשב וריכוז, התמודדות עם אובדן ועוד.

     

     כל מפגש הינו ייחודי ושלם בפני עצמו, עם הנחייה מודרכת המותאמת אישית. אין צורך להתחייב מראש לטיפול ממושך,  אך נכון ורצוי לעבור כמה תהליכי מסע כדי להגיע לריפוי עמוק ולחוות שינוי משמעותי.

                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                   המסע ישראל 

 

 תהליך עוצמתי וייחודי לשחרור וריפוי של הגוף ושל הנפש